30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Zorlu Solar, Anadolu’da Güneş Enerjisini Anlatacak

ESKİŞEHİR (Enerji Portalı) – Zorlu Solar, çözüm ortaklarının katkısıyla Anadolu’daki şehirlerde sanayiciye güneş enerjisi ve avantajlarını anlatıyor.

Zorlu Enerji tarafından, yurtiçinde ve yurtdışında güneşten elektrik enerjisi sağlamak ve güneş enerjisi üretiminde kullanılan ekipmanı üretmek amacıyla kurulan Zorlu Solar; Anadolu’daki sanayicilere, çevresel ve ekonomik olarak avantajlar sunan güneş enerjisini anlatmak için bir dizi seminer düzenleyecek. 26 Haziran’da Eskişehir ile devam edecek seminerler, daha sonra farklı illere de yayılacak.

Seminerlerde, sanayicilerin güneş enerjisi ekosistemi için ihtiyaç duyabileceği tüm çözüm ortaklarıyla bir arada olacak Zorlu Enerji’ye finansal çözümler için Deniz Leasing, tüm idari prosedür için ilgili elektrik dağıtım şirketi ile yerel ve uluslararası çözüm ortakları destek verecek.

Eskişehir Sanayi Odası Konferans salonunda verilecek seminerde Eskişehirli sanayicilere her yönüyle güneş enerjisi sistemi anlatılarak, ürünler, mevzuat, finansman gibi bilgiler verilecek. İkinci seminer ise 2 Temmuz tarihinde SunVital Enerji’nin katkıları ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Çok Amaçlı Salonda olacak.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.