30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Zorlu Enerji, 1 TL’ye Elektrik Araç Deneyimi Sunuyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Zorlu Enerji, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak elektrikli araç kiralama platformu “electrip”le 8 Mart tarihinde ve devam eden hafta sonu boyunca tüm kadınlar elektrikli ve çevreci araçlarını saati 1 TL’ye kiralama ayrıcalığı yaşayacak.

Hayata geçirdiği yeni nesil teknolojilerle dikkat çeken Zorlu Enerji, elektrikli araç kiralama platformu “electrip” ile yeni bir deneyime öncülük ediyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tüm kadınlara elektrikli araç deneyimi ayrıcalığı sunuyor.

Electrip ile Renault ZOE veya BMW i3 kiralayabilecek olan kadınlar, kullanacakları elektrikli otomobilleri ZES Şarj İstasyonlarından ücretsiz ve hızlı şarj edebilecek ve herhangi bir ek ücret ödemeyecek.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kampanyadan yararlanmak isteyen kadınların yapması gereken tek şey ise “electrip” mobil uygulamasını Google Play veya App Store’dan indirip, kayıtolmak. Böylece kadınlar 8 – 9 ve 10 Mart tarihlerinde diledikleri saate yapacakları rezervasyon ile saati 1 TL’ye Levent 199 Plaza ya da Zorlu Center’dan elektrikli araçlarını teslim alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.