30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Zahit Enerji San.ve Tic.A.Ş.

Zahit Enerji; ZahitSolarfield fotovoltaik panel üretim tesisi, Türkiye’de ve dünyada artan enerji talebini karşılamak ve bu talebe uygun projeler geliştirmek amacıyla 30 yılı aşkın tecrübesi ile alüminyum sektörüne yön veren, Türkiye’nin önde gelen endüstriyel alüminyum ekstrüzyon profil ve kompozit panel üreticilerinden Zahit Alüminyum tarafından kurulmuştur.

2012 yılında güneş paneli üretimi konusunda yatırımlarına başlayan Zahit Alüminyum konusunda uzman ekibiyle yaptığı AR-GE tasarım çalışmalarıyla, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde üstün Alman teknolojili 65 MW üretim kapasitesine sahip tesisini kurmuştur.

ZahitSolarfield markası ile 4 BB yüksek hücre verimliliğine sahip fotovoltaik panellerin üretimi gerçekleştiren Zahit Alüminyum San. ve Tic. A.Ş., proje firmalarına destek verecek yerli PV panel üreticisi olmayı ve proje firmaları ile gerçekleştireceği ortak çalışmayla hem lisanssız (öz tüketime yönelik) hem de lisanslı (yatırıma yönelik) yatırımcılara ulaşmayı hedeflemektedir.

Zahit Enerji Adres: Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Kağan Köksal Cad. No:5 SARIÇAM / ADANA, TÜRKİYE
Zahit Enerji Telefon: 0322 3943502 / 0322 3943048
Zahit Enerji Web adresi: www.zahitenerji.com
Zahit Enerji e-mail: info@solarfield.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.