YILKOMER (YILDIRIMDAN KORUNMA MERKEZİ)

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir. YılkomerMüşterilerimize doğru teknik bilgi vererek, keşif, proje tasarımı ve uygulama ile bu bilgileri birleştiren bir merkez niteliğindedir. Özellikle alçak gerilim koruma ürünlerindeki uzmanlığı ile enerji panolarından en hassas PLC sistemine kadar tesisinize zarar gelmesini engelleyerek yatırımlarınızı  güvenilir bir şekilde  yönetmenizi sağlamak ana amacımızdır.

Yıldırımdan Korunma Merkezi yıldırım ve aşırı gerilimden korunma sistemlerinde birçok uluslararası firmanın ürünlerini kullanmaktadır.

Yıldırımdan Korunma bir bütündür, ülkemizde olduğu gibi sadece Paratoner sistemi kurularak yıldırımdan korunma sağlanamaz, ciddi bir mühendislik çalışması sonucunda surge arrester, topraklama ve eş potansiyel sistem entegrasyonu gerekmektedir. Yılkomer uzman mühendis kadrosu tarafından tesisiniz ve yaşam alanlarınız en doğru şekilde korumaya alınacaktır.

Yılkomer bünyesinde aşağıdaki konulardaki sorularınız hızlıca çözüme ulaşacaktır. Ayrıca web sitemizden de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Uzman mühendis arkadaşlarımızdan toplantı talep ederek te sorularınıza yanıt ve doğru sistem keşfine ulaşabilirsiniz.

Yılkomer Adres: Halit Rıfat Paşa Caddesi Perpa Ticaret Merkezi A Blok 8. Kat No: 766 Şişli/İstanbul
Yılkomer Telefon: 0212 2102728
Yılkomer Web Adresi: www.yilkomer.com
Yılkomer e-mail: info@yilkomer.com