30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Yılın En Kapsamlı Güneş Enerjisi Fuarı: Solar İstanbul

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Güneş enerjisi sektörü alanında uluslararası bir etkinlik olan Solar İstanbul, 11-13 Mart 2020’de İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Enerji sektörünün yeni buluşma adresi Solar İstanbul, 11-13 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. Sektör liderlerinin katılımı, yurt dışı alım heyetleri programı, zengin konferans içeriği, B2B görüşme fırsatları, eğitimler, seminerler ve solar inovasyon alanıyla sektöre yeni bir soluk getiren fuar; güneş enerjisi, enerji depolama, elektrikli ulaşım ve dijitalizasyon konularında tüm sektör paydaşlarını tek çatı altında buluşturuyor.

Solar İstanbul’da Sizi Neler Bekliyor?

  • Konferanslar: Güneş enerjisi sektörü değer zincirinde kadın, yapay zekâ uygulamaları, gelişen pazarlar, yerli üretim, işletme ve bakım, çatı çözümleri, e-mobilite gibi konuların gündemde olacağı konferans programında; aralarında Prof. Dr. Şener Oktik ve Prof. Dr. Emre Alkin’in de bulunduğu lider konuşmacılar bilgi ve birikimlerini Solar İstanbul ziyaretçileriyle paylaşacak.
  • B2B Platform: Kullanıcıların ücretsiz online kayıt yaptırarak yararlanabileceği Solar İstanbul B2B Platform; şahıs ve firmalara ürün ve hizmetlerini tanıtma, yeni alıcılar ve tedarikçilerle bir araya gelme, kazançlı iş birlikleri geliştirme ve ikili iş görüşmelerini maksimum verim elde ederek gerçekleştirme imkânı sunuyor.
  • Eğitimler: Technicall Kurucusu ve Teknik Destek Mühendisi Kerem Çilli, hem bireysel hem endüstriyel çatı sahipleri için farklı içeriklerden oluşan eğitimlerle GES kurulumları hakkında bilinmesi gereken tüm detayları aktaracak.   
  • Solar İnovasyon Alanı: Güneş enerjisi alanında geliştirilen son teknoloji ürün ve çözümlerin sergileneceği Solar İnovasyon Alanı’nda, çeşitli start-up’lar yatırımcılarla bir araya gelecek.    

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle TG Expo Uluslararası Fuarcılık’ın organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan fuarın stratejik partnerleri ise GENSED, GÜNDER ve GÜYAD olurken, Solar Baba da online pazarlama partnerliğini üstleniyor.

Solar İstanbul; Avere, Çedbik, Deik, Günam, Müsiad, Tehad ve Twre’nin yanı sıra yurt içi ve yurt dışından pek çok dernek ve medya kuruluşunun da desteklediği ile 2020’nin en kapsamlı güneş enerjisi fuarı ve konferansı olacak.

Solar İstanbul hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Solar İstanbul hakkında daha fazla bilgi almak için info@solaristanbul.com.tr adresinden e-mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.