30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Yıldız Entegre, Enerji Verimli Aydınlatma Projesi İle “Başarı Belgesi”nin Sahibi Oldu!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Yıldız Entegre, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı kapsamında erilen “Sanayide Verimlilik Artırıcı Projeler” adlı kategoride “Başarı Belgesi’nin sahibi oldu.

11 Nisan’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve açılışını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yaptığı 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı sırasında yapılan törende Yıldız Entegre, değerlendirme komitesi tarafından Kartepe tesislerindeki eski tip armatürlerin yeni teknoloji ile yüksek verimli LED armatürlere dönüştürülmesi projesiyle başarı belgesi aldı.

Yıldız Entegre’nin belgesini Resmi ve Dış İlişkiler Müdürü Bülent Yücelen, Enerji Verimliliği Derneği Başkanı Murat Kalsın’dan aldı. Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin,  ödül törenin yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Başarı belgesi ile ödüllendirilmelerinin tüm Yıldız Entegre ailesini çok gururlandırdığını söyleyen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Kurumsal kimliğimizin temelini sürdürülebilirlik oluşturuyor. Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak hammaddemiz, doğanın en önemli simgelerinden biri olan ağaç. Bu gerçekten yola çıkarak tüm faaliyetlerimizi ‘ağacın izinde’ yaklaşımıyla hayata geçiriyoruz. Hammaddenin üretilmesinden nihai tüketiciye kadar ulaşan tüm zincirde odağımız, verimliliği artırmak ve çevreye karşı olan sorumluluğumuz yerine getirmek üzerine kurulu. Bu yaklaşımımızın da bir kez daha en üst düzeyde ödüllendirilmiş olmasından mutluluk duyuyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.