Küçük bir ticaret sirketi olarak 1963 yilinda kurulan YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, enerji santrali yatirimlari gerçeklestirmek için 2010 yilinda YILDIRIM ENERJI YATIRIMLARI A.S.`yi kurdu. Bu sirketin ilk asamadaki amaci kendi bünyesinde bulunan sirketlerin elektrik ihtiyacini karsilayacak termik ve yenilenebilir enerji temelli santrallere yatirim yapmak ve ayni zamanda Türkiye, Balkan Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Dogu Avrupa, Orta Dogu ve Uzak Dogu gibi dünyadaki enerji santralleri yatirim firsatlarini degerlendirmektir.

Hedefimizdeki Enerji Santralleri Yatirimlari
Hedeflenen projeler termik santraller (100–5000 MW), rüzgar enerjisi santralleri (20–500 MW), hidroelektrik santraller (20–500 MW), biokütle termik santralleri (20–200 MW), günes enerjisi santralleri (5–150 MW) ile 1000 MW ve üzeri kapasitede santralleridir.

A dan Z ye Tedarik Zinciri Yönetimi
YILDIRIM ENERJI YATIRIMLARI, kaynaktan tüketiciye teslimat felsefesi dogrultusunda, enerji santralleri için gerekli olan yakitin (birincil enerji) holding sirketlerince temini, gruba ait gemi ve tankerlerle tasinmasi, elleçlenmesi, enerjinin üretimi, iletimi ve elektrik sayacinda rekabetçi fiyatlarla tüketiciye teslimatini gerçeklestirmektedir.

Yakit tedarikçilerimiz arasinda dünyanin önde gelen kamu, özel madenler ve kuyular var.
Ayrica, müsterilerimiz arasinda dünyanin lider kamu ve özel kuruluslarinin yani sira genis bireysel tüketicilerde yer almaktadir.

Dünyadaki tüm tüketiciler, YILDIRIM ENERJI’nin müsterisi olmak için birlesecek!
Sonuç olarak dünyadaki bütün elektrik tüketicilerini YILDIRIM ENERJI`nin müsterisi olmaya davet ediyoruz.

Yüksek hizmet kalitesi ve rekabetçi fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

YILDIRIM ENERJI müsterilerimizin ihtiyaçlarini karsilamak için uluslararasi standartlarda, son derece deneyimli ve nitelikli mühendis, yönetici, teknik personel ve istihdam saglamaktadir.

YILDIRIM ENERJI’nin ileriye yönelik stratejisi, müsterilerine rekabetçi ve kaliteli elektrik enerjisi tedarik etmektir.

Yıldırım Enerji Holding A.Ş. Adres: Meydan Sokak No:1 Beybi Giz Plaza Kat:4 34485, Maslak, İstanbul, TÜRKİYE
Yıldırım Enerji Holding A.Ş. Telefon: +90 212 290 30 80 (pbx)
Yıldırım Enerji Holding A.Ş. Faks: +90 212 290 30 81
Yıldırım Enerji Holding A.Ş. Web Adresi: www.yildirimenerji.com.tr
Yıldırım Enerji Holding A.Ş. e-mail: info@yildirimenergy.com