30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Yenilenebilir Enerji GM Dr. Oğuz CAN SOLAREX İstanbul 2018’de Sektör Temsilcileri ile Buluştu

Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Dr. Oğuz CAN ve GÜNDER Yönetim Kurulu Başkanı Kutay KALELİ, SOLAREX İstanbul 2018’de GÜNDER Üyelerini ve fuar katılımcılarını ziyaret ettiler.

Yenilenebilir Enerji’de Türkiye önemli potansiyele sahip. Özellikle Güneş Enerjisindeki potansiyel Avrupa’daki bir çok ülkeden çok daha fazla. Güneş Enerji sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşması SOLAREX İstanbul 2018 yerli ve yabancı firmaların, sektör profesyonellerinin ve ilgililerin akınına uğradı.

Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Dr. Oğuz CAN SOLAREX İstanbul 2018’e gelecek önce GÜNDER ve sektör temsilcileri ile bir toplantı yaptı. Toplantının ardından GÜNDER Yönetim Kurulu Başkanı Kutay KALELİ ve yetkililerle birlikte firmaları ziyaret eden CAN Güneş Enerji firmalarından yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Son teknolojileri ve yenilikleri de inceleyen CAN sektör temsilcilerinin sorunlarını dinledi gelecek hedefleri için istişarelerde bulundu.

Voli Fuar’cılık tarafından 5-7 Nisan İstanbul Fuar merkezinde gerçekleşen Güneş Enerji & Teknolojileri fuarına olan ilgi oldukça büyüktü. Özellikle Çatı’lara Güneş Enerji teknolojilerinin önünün açılmasıyla yakın dönemde Türkiye’nin çatılarında sıklıkla Güneş Enerji Sistemlerinin kurulacağı gözüküyor.

Kanalıma Abone Olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.