30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


YEKSEM 2019, Antalya’ da Katılımlarınızı Bekliyor!

ANTALYA (Enerji Portalı)- TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası adına Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından “10. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi” düzenlenecek.

Bu sempozyumda; öncelikli temalar güneş, hidrolik, rüzgâr ve biyo yakıtlar olmakla birlikte, diğer yenilenebilir enerji kaynaklarının ve uygulama teknolojilerinin de değerlendirileceği, bilimsel ve teknik çalışmaların tartışılmasına zemin oluşturulacak. Böylece akademisyenlerin, araştırmacıların, uygulayıcıların bir araya gelmesi, bilgi ve deneyimlerini paylaşması amaçlanıyor. Ele alınacak tüm konular şöyledir:

Yenilenebilir enerji sektöründeki firmaların katılımıyla, sempozyum ile eş zamanlı olarak düzenlenecek sergi kapsamında ise, teknolojik ürünler ve gelişmeler katılımcıların dikkatine sunulacak.

12-14 Aralık 2019 tarihinde Antalya Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi‘nde gerçekleştirilecek sempozyum toplam 14 oturum, 6 panel ve poster bildirilerini içerecek.

Zengin bir içerikle gerçekleştirilecek etkinlik akademisyenlerin, teknik elemanların,  kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin, üretici, tüketici ve kullanıcıların, müşavir ve mühendislerin ortak buluşma platformu olacak. Ayrıca alanında uzman yurt içi ve yurt dışından özel çağrılı konuşmacıların sunumlarına da yer verilecek olan bu gelenekselleşmiş sempozyumda ülkemizin birçok bölgesinden sektörünün tüm bileşenleri Antalya’da buluşacak.

YEKSEM 2019 programı hakkında bilgi almak ve katılım sağlamak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.