30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


YEKA RES Yarışmasının Başvuru Tarihleri Ertelendi!

ANKARA (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Rüzgar Enerjisine Dayalı Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları ve Bağlantı Kapasitelerinin tahsisi İlişkin yarışmasının (YEKA RES Yarışmasının) başvuruları tarihlerinin ertelendiğini duyurdu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Rüzgar Enerjisine Dayalı Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları ve Bağlantı Kapasitelerinin tahsisi İlişkin yarışmasının (YEKA-RES Yarışmasının) başvuruları tarihlerinin ertelendiğini duyurdu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada başvuruların, 18/04/2019 tarihi saat 12:00’ye kadar uzatıldığı belirtildi. Başvuruların T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı- Enerji İşleri Genel Müdürlüğü’nün “Enerji İşleri Genel Müdürlüğü, Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2, 06520 Çankaya/ANKARA” adresine elden teslim edilmesi gerekiyor.

Bakanlık, bu tarih ve saatten sonra İdare’ye yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacağını ve başvuruların incelenmesine aynı tarih ve adreste saat 14:00’da başlanarak detay incelemeye geçileceğini bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.