30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


YEK-G Sistemi ve Organize YEK-G Piyasası Eğitimi: 15/06/2021

ANKARA (Enerji Portalı) – EPİAŞ tarafından yapılan duyuruya göre YEK-G Sistemi ve Organize YEK-G Piyasası Eğitimi 15 Haziran’da düzenlenecek.

Enerji Piyasaları İşletme A.Ş. (EPİAŞ) tarafından Yenilenebilir Enerji Kaynak Garanti (YEK-G) Sistemi ve Organize YEK-G Piyasası Eğitimi hakkında şu duyuruda bulundu:

“YEK-G Sistemi 1 Haziran 2021 tarihi itibarıyla https://yekg.epias.com.tr adresinden başarılı bir şekilde canlıya alınmıştır. Katılımcılarımızın test edebilmeleri ve deneyim kazanmaları için sanal ortam olan https://yekg-prp.epias.com.tr adresinin aktif olarak kullanılabilme imkanı devam etmektedir.

YEK-G Sistemi ve Organize YEK-G Piyasasına ilişkin 15 Haziran Salı günü saat 10:00 itibarıyla teorik ve uygulamalı yeni bir eğitim verilecek olup, tüm katılımcılarımız eğitime aşağıdaki link üzerinden kayıt olabileceklerdir. Eğitim linki, katılımcılara 14 Haziran Pazartesi günü gönderilecektir. Aynı zamanda eğitimimiz EPİAŞ Youtube kanalı üzerinden de canlı olarak yayımlanacaktır. Katılımcılarımızın kullanıcı kılavuzunu okuyarak eğitimlere katılmaları önem arz etmektedir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.