30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


YBT Enerji

YBT Enerji Yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren bi r enerji firmasıdır.

Misyonumuz, yüksek verimli ve çevre dostu projeleri hayata geçirip ülkemizin elektrik üretim kapasitesine katkıda bulunarak, tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir bir değer yaratmaktır.

Vizyonumuz, çevreye duyarlı yaklaşım ve en yeni yenilenebilir enerji teknolojileri takibi ile ülkemizde öncü bir enerji yatırım firması olmak ve bu alanda ülkemizin ilk üç yenilenebilir enerji yatırım firmalarından biri olmaktır.

YBT Enerji 2010 senesinden beri enerji sektöründe faaliyet gösteren bir enerji yatırımı firmasıdır. Yatırımlarımız yenilenebilir enerji sektöründe yoğunlaşmış olup, bu kapsamda hidroelektrik ve güneş enerjisi santrali projelerimiz mevcuttur.

Ayrıca rüzgar enerjisi, jeotermal enerjiye dayalı santraller için de araştırma ve fizibilite çalışmalarımız devam etmektedir.

Yenilenebilir enerjinin, dünyamızda sürdürülebilir ve güvenli bir enerji arzı sağlamak adına önemini kavramış olmakla birlikte, yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı elektrik santralleri teknolojik açıdan yeterince gelişene kadar, sisteme baz yük sağlayan santraller ile desteklenmesi gereğinin de farkındayız. Bu sebeple işletmeye alınabilecek bir ‘doğalgaz kombine çevrim santrali’ konusunda da fizibilite çalışmaları sürdürmekteyiz.

YBT Enerji Adres: Tepe Prime Is Merkezi Eskisehir Devlet Yolu 9. km (Dumlupinar Bulv.) No: 266 A Blok D: 72 Cankaya 06800 ANKARA TURKEY
YBT Enerji Telefon: 0312 220 07 09
YBT Enerji Fax: 0312 220 09 07
YBT Enerji Web Adresi:  www.ybtenerji.com
YBT Enerji e-mail:
 info@ybtenerji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.