2016 yılında “En gelişmiş Test, Bakım-Onarım ve İşletme teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan What Peak A.Ş.  Türkiye’de farklı bölgelerdeki 12 teknik servis partneri ile en büyük Bakım-Onarım ve Denetleme firması olmayı başarmıştır.

6 yıllık saha tecrübesi, eğitimli teknik personeli test, bakım onarım,  izleme merkezleri, mobil test cihazları , uluslararası geçerliliğe sahip hizmet sertifikalarına sahip servis partnerleri , uluslararası faaliyet gösteren sektörlerinde otorite haline gelmiş partner firmaları ile birlikte Arge ve inovasyon çalışmalarına öncelik vererek sektöründe daima bir adım önde olmayı hedefleyen What Peak A.Ş. , tarafsız ve çözüm odaklı hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

What Peak A.Ş. , pazar yönelimi, müşteri ihtiyaçları ve teknolojik gelişmelerle uyumlu yenilikçi ve kurumsal bir strateji izleyerek müşterilerine kaliteli , hızlı ve ekonomik hizmetler sunarak gerçek bir rekabet gücü sağlamayı hedeflemektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz:

-Bakım Onarım -Denetleme -Monitoring -Test Hizmetleri -Mobil Panel EL ve Flash Test -Yedek Parça Stok Hizmeti -Teknik Servis ve Parça Tamiri


YENI MH. SÜREYYA PAŞA CD. NO :15 D3 K:2 34893 PENDIK/İSTANBUL/TÜRKIYE

+90 (216) 452 04 32

bilgi@whatpeak.com.tr