Elektrik ve Enerji alanlarında Proje, Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri ile ilgili faaliyet göstermek üzere 2018  yılında sanayinin hızla geliştiği Balıkesir ilinde kurulmuştur.
Hedefimiz yurt içi ve yurt dışında yüksek kalitede ve güçte projeler ortaya  çıkarmaktır.
Alanında bir çok tecrübesi bulunan güçlü mühendis ekibimiz, sektörde 25  yıla varan deneyimli idari kadromuz ve grup şirketlerimizle taahhütlerimizi teknolojiden en    üst düzeyde yararlanarak yerine getirmekteyiz
Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin istekleri ile en üst düzeyde    ilgilenerek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak, hizmet politikamızın ana unsurunu oluşturur.

Alanında bir çok tecrübesi bulunan güçlü mühendis ekibimiz, sektörde  25 yıla varan deneyimli idari kadromuz ve grup şirketlerimizle taahhütlerimizi teknolojiden en üst düzeyde yararlanarak yerine getirmekteyiz
Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin istekleri ile en üst düzeyde  ilgilenerek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak, hizmet politikamızın ana unsurunu oluşturur.


Türkiye’ de Güneş enerjisinden elektrik üretimi gün geçtikçe yaygınlaşmaya ve yatırımcıların ilgisini çekmeye başlamıştır. VTN Enerji olarak güneş santrallerinin süreç yönetimi ve anahtar teslimi kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.

Off grid/ On grid küçük paket sistemlerden, Lisanssız 1 mw ve Lisanslı yenilenebilir enerji projelerine kadar bütün Güneş enerjisi projelerinde VTN Enerji olarak  yatırımcılara kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.

GÜNEŞ ENERJİSİ HİZMET KAPSAMIMIZ

  • Saha geliştirme hizmetleri ve Lisans başvuru süreci danışmanlığı
  • Güneş ölçüm istasyonu kurulması, veri takip, kontrol ve izleme hizmetleri
  • Yatırım değerlendirme raporunun hazırlanması
  • Elektik ve İnşaat projelerinin hazırlanması ve projelerin Tedaş’a onaylatılması
  • Uygun panel , İnverter ve Taşıyıcı Konstrüksiyon seçimi ve tedariği
  • Test ve Devreye alma işlemleri
  • Veri İzleme ve Görüntüleme hizmetleri
  • İşletmeye geçen tesislerin bakımı , yüksek gerilim enerji danışmanlığı  ve temizlik hizmetleri başta olmak üzere ;

Anahtar teslim EPC hizmetleri (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) VTN Enerji tarafından kendi bünyesindeki personelleri ile yapılmaktadır.


Bahçelievler Mah. Zambak Sok. Park Apt. No: 4/3 
Altıeylül/Balıkesir/TURKEY
+90 850 466 0 886
info@vtnenerji.com