Vres Enerji Yenilenebilir Enerji Sektöründe özellikle rüzgar enerjisi alanında faaliyet gösteriyor.

Vres Enerjinin Faaliter alanları; Rüzgar enerjisi, hidroelektrik, jeotermal, güneş enerjisinin temiz enerji sistemlerinin taahhüt, kurulum ve işletmesi. Yel değirmenleri, rüzgar ölçüm cihazları, türbinleri, jeneratörleri, güneş panelleri ve aksesuarları, elektrikli araçlar gibi temiz enerji ürünlerinin temini ve hizmetleri için işbirliği, Temiz enerji sistemlerinin değerlendirilmesi ve bakımı için servis işlemleri, Temiz enerji için lisanslı ve kendi tasarımlarının bileşenlerinin üretimi.

Vres Enerji Misyon & Vizyon

VRES Enerji, yenilenebilir enerji sektöründe önemli hizmetler vermek için kurulmuştur. Şirketimizin amacı sektörde saygın bir yer edinip enerji sektöründe güçlü bir aktör olmaktır.Gerek yurt içi gerek yurtdışında hizmet verecek donanımların hayata geçirilmesi için tecrübeli ve dinamik ekibi ile çalışmalara başlamıştır.

Temiz enerji politikası sloganıyla; Rüzgar enerjisi sistemleri için hızla büyüyen lokal ve global talebi Türkiye merkezli üretim ile karşılamak. Solar enerji sistemleri için büyüyen lokal ve global talebi Türkiye merkezli PV-Modül ve PV sistem bileşenleri üretimi ile karşılamak. Üretim ve geliştirmelerimiz Avrupa Birliği normlarına göre yapılmakta olup, temiz enerji için servis ve üretim yapılmaktadır.

Vres Enerji Adres:  1474 sok. No:11 35220 Alsancak İZMİR
Vres Enerji Telefon: 0232 4882100
Vres Enerji Fax: 0232 4882101
Vres Enerji Web Adresi: www.vres.com.tr
Vres Enerji e-mail: info@itsbilisim.com