Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

VEkmar Elketrik Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip kuruluşlarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

Vekmar Elketrik Marmara ve Ege Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün oldukça modern yönetim merkezine sahip, Vekmar Elektrik Sistemleri’nin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test, eğitim ve bakım faaliyetlerini de gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, exproof motor uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Vekmar Elektrik Sistemleri, bugün 61 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişim anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz.

Vekmar Elektrik Adres: İTOSB İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No:7 Tepeören, Tuzla -İstanbul
vekmar@vekmar.com.tr 02165931100
Vekmar Elektrik Fax: 02165931112
Vekmar Elektrik Web Adresi: www.vekmar.com.tr
Vekmar Elektrik e-mail: vekmar@vekmar.com.tr