Upgrade Energy, yenilenebilir enerji uzmanları ve enerji verimliliği uzmanlarını bir araya getirir. Geçtiğimiz on yıl boyunca şirketler, şahıslar ve devletler bağlamında enerji sorunları hakkında giderek artan bir farkındalık olmuştur ve bu sorunu aşabilecek entegre bir çözüm yoktur. Bu durum Upgrade Energy’nin kurulmasına ve güç birliği ile pazara kapsayıcı bir konsept sunma kararının verilmesine neden olmuştur.

Ekibimiz birçok yenilenebilir enerji teknolojisi konusunda deneyimlidir ve bu durum doğru enerji teknolojisinin ya da çeşitli teknolojilerin doğru kombinasyonunun nesnel bir biçimde değerlendirilebilmesini ve uygulanabilmesini sağlar.

Upgrade Energy, VITO (Vlaamse Instelling voor Technologisch onderzoek), yani Flaman Teknolojik Araştırma Enstitüsü’nden ayrılarak kurulmuş bir şirkettir. 2008 yılında zoru bir başlangıcın ardından faaliyetler hızla ilerlemiş ve 2010 yılı itibariyle Upgrade halihazırda birçok projeyi gerçekleştirmiştir. Uzmanlığımız, proje yönetimi deneyimimiz ve çok yönlü yaklaşımımız dikkat çekmiştir. 2011 yılında Upgrade Energy, diğer ülkelere adımını atmış ve Pekin (Çin) ile Kielce’de (Polonya) şubeler açmıştır. 2012 yılından bu yana Upgrade’in Hong Kong ve Hırvatistan’da mevcudiyeti vardır. Diğer şubeleri İstanbul (2013) ve Filipinler’de (2014) açılmıştır. Dünyanın her yerinde projeler gerçekleştirdik ve yeni zorluklara her gün yeni çözümler bulmaya kendimizi adadık.

Upgrade Energy Adres:  Deinsesteenweg 114 9031 Drongen, Belçika
Upgrade Energy Telefon: +32 9 375 69 37
Upgrade Energy web adresi: upgrade-energy.com
Upgrade Energy e-mail: info@upgrade-energy.com