30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Uluslararası Teknoloji ve Bilim Konferansı Burdur’da Düzenleniyor!

BURDUR (Enerji Portalı) – 2. Uluslararası Teknoloji ve Bilim Konferansı’nın (Techno-Science) 14-16 Kasım 2019 tarihleri arasında Burdur’da düzenlenecek.

Enerji, Çevre ve Ekonomi teması ile düzenlenen Techno-Science, akademisyenlerin en son çalışmaları sunmaları ve gelecek vaat eden teknolojileri ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri zorluklarındaki yönlendirmeleri netleştirmeleri için uygun bir bilimsel platform sunmaktadır. Konferans, Mühendislik ve Doğa Bilimleri alanındaki tüm alanlarda yenilikçi çalışmaların sunulmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi akademisyenlerinden Prof. Dr. Afşin Güngör, etkinlik ile ilgili şunları dile getirdi:

Techno-Science, Mühendislik ve Doğa Bilimleri alanındaki tüm bilgileri, deneyimlerini ve araştırma sonuçlarını paylaşmak ve tartışmak için akademisyenleri, araştırmacıları ve araştırma uzmanlarını bir araya getirmeye odaklanıyor. Ayrıca bilim adamları, mühendisler ve profesyoneller için en son çalışmalarını, fikirlerini, gelişimlerini Mühendislik ve Doğa Bilimleri alanlarının tamamında sunmaları için önde gelen disiplinlerarası bir platform sunuyor.

Techno-Science’da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Planlanan bu etkinlik ile dünyanın dört bir yanından belirlenen alanda çalışmalar yapan akademisyenler ve araştırmacılar bir araya gelme imkanı bulmuş olacak.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için: tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.