30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


UEDAŞ: “Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” Kampanyasıyla Yaşamları Aydınlatıyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş., 5 yıldır aralıksız sürdürdüğü “Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” projesiyle Türkiye’nin dört bir yanına yardım eli uzatıyor.

Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), 5 yıldır aralıksız sürdürdüğü “Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” projesiyle Türkiye’nin dört bir yanına yardım eli uzatıyor. Hizmet bölgeleri olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’nın yanı sıra Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen kitap çağrılarına kayıtsız kalmayan UEDAŞ, çocukların geleceğe aydınlık bakmaları için köy okullarında kütüphaneler kurmaya devam ediyor.

UEDAŞ’ın 2014 yılında başlayan ‘Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat’ projesi kapsamında, bugüne kadar 21 köy okulu kütüphaneye kavuşurken, toplamda 35 binin üzerinde kitap çeşitli okullardaki kütüphanelerde öğrencilerle buluştu. Alışveriş merkezlerinde ve İl Müdürlüklerinde kitap kumbaraları kuran firma yetkilileri, vatandaşların da desteğiyle toplayarak, oluşturulan kütüphanelere bağışladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.