30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Udemy PV*Sol ile On-grid Güneş Enerjisi Proje Tasarım Eğitimi

Bu kursta güneş enerjisi sektöründe en çok kullanılan yazılım olan PV*SOL yazılımı ile şebekeye bağlı ( On-grid ) güneş enerjisi projelerinin nasıl tasarlanacağını basit bir anlatımla anlattık. Güneş enerjisi projesi tasarlarken PV*SOL programını en ince detaylarına kadar öğrenmenizi sağlıyoruz.

– PV*SOL yazılımının On-grid Güneş enerjisi projesi tasarımında enerji sektöründe herhangi bir rakibi yok , proje tasarımını anlatırken proje hazırlama standartlarını , proje finansını ve proje fizibilite dosya sunumunada değindik.

– Bu eğitimi aldıktan sonra rahatlıkla TEDAŞ onaylı/onaysız bir güneş enerjisi projesinin en ince detaylarına kadar tasarlayabileceksiniz, var olan onaylı projede yer almayan tüm teknik ayrıntılara inebileceksiniz.

– Güneş enerjisi santrallerini en düşük maliyete ve en yüksek verimde gerçekleşmesi için eşi olmayan bir yazılımda proje tasarlamayı öğreneceksiniz.

– Güneş enerjisi projeleriyle ilgili eğer bir yatırımcıya öneri projesi yada teklif hazırlayacaksanız bu eğitim tam sizlere göre, PV*SOL hazırladığı ayrıntılı bir kaç dilde rapor hazırlayabilme özelliği işinizi görecektir.

– Ev ve endüstriyel çatı uygulamalarında üç boyutlu tasarım bölümü olduğu için çok hassas tasarım yapabilirsiniz.

  • YUCEL SENOL
  • yucel.senol@emo.org.tr
  • 5462319264
  • 23-12-2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.