30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Üç Üniversite Çok Sayıda Akademisyen Alımı Yapacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 97 akademisyen arıyor.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü, farklı birimleri için 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca 30 Öğretim Üyesi alınacağını duyurdu.

Üniversitenin açıklamış olduğu ilanda Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde görevlendirilmek üzere 1 Doktor Öğretim Üyesi alınacağı da belirtildi.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü ise, 47 Öğretim Üyesi alınacağını bildirdi. Söz konusu ilanda Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi bölümünde değerlendirilmek üzere enerji alanında çalışmalar yapmış 1 Profesör arandığı belirtiliyor.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü de yukarıda belirtilen mevzuat çerçevesinde  Öğretim ve Araştırma Görevlisi alımı yapılacağını belirtti. İlan kapsamında Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Biyosistem Mühendisliği bölümünde yer almak üzere enerji alanında çalışmalar yapacak 20 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.