30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Üç Farklı Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı!

ZONGULDAK (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 3 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31486 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre üç farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

Bu projeler:

>> Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatları
>> 400 kV İzdemir TES-Bornova GİS İrtibatı Enerji İletim Hattı Projesi
>> Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatları

Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatları

Zonguldak, Kastamonu ve Bartın İllerinde Tesis Edilmesi Planlanan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatlarının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3990) için tıklayınız.

400 kV İzdemir TES-Bornova GİS İrtibatı Enerji İletim Hattı Projesi

“400 kV İzdemir TES-Bornova GİS İrtibatı Enerji İletim Hattı Projesi” Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3992) için tıklayınız.

Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatları

Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatlarının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3993) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.