30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


UBM EMEA (İstanbul) HAKKINDA

UBM EMEA (İstanbul), Avrasya ve Türkiye pazarlarının uluslararası fuarlarını düzenleyen tecrübeli bir etkinlik organizatörüdür.

Yerel pazarda 30 yıldan uzun bir süreye dayanan bilgi birikimini, dünyanın en büyük etkinlik organizatörlerinden birinin global uzmanlığı, kaynak ve altyapısıyla birleştiren UBM EMEA (İstanbul), profesyonellere hızla büyüyen pek çok sektörde birbirleriyle bağlantı kurma ve iş yapma imkanları sunmaktadır. UBM EMEA (İstanbul)’un pazara liderlik eden etkinlikleri şunlardır: Uluslararası Istanbul Boat Show, Food Ingredients Istanbul, Istanbul Jewelery Show, CPhI Istanbul, Tissue World Istanbul, Growtech Eurasia, IstanbulLight, Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, Istanbul Kids Fashion, ISSA Interclean Istanbul ve Intertraffic Istanbul’dur.

UBM EMEA (İstanbul), Londra borsasında işlem gören ve 20’den fazla ülkedeki 5.000 çalışanıyla her yıl 400 etkinlik düzenleyen küresel pazarlama ve iletişim hizmetleri şirketi UBM plc. bünyesinde yer almaktadır.

UBM Live

UBM Live, 5 kıtadan şirketlere yeni iş geliştirmeleri, müşterileri ile tanışmaları, pazara yeni ürünler sunmaları, markalarının tanıtımını yapmaları ve pazarlarını geliştirmeleri için fırsatlar yaratır. Bünyesinde TFM&A, Internet World, IFSEC, MD&M, CPhI, Cruise Shipping Miami, the Concrete Show ve daha bir çok önder markayı barındırır. Konferanslar, ödül programları, yayınlar, internet siteleri, eğitimler ve sertifika programları UBM Live fuarlarının ayrılmaz parçalarıdır.

UBM plc

UBM plc global etkinlikler odaklı pazarlama hizmetleri ve iletişimi şirketidir. Biz, alıcıları ve satıcıları etkinliklerimizde ve çevrimiçi ortamlarda bir araya getirmenin yanında haberlerin ve özelleşmiş içeriklerin de üretimini ve dağıtımını yapıyoruz.

20’den fazla ülkedeki 5000 çalışan, iş yapmalarına yardımcı oldukları ticari ve profesyonel topluluklara hizmet eden uzman takımlara ayrılmışlardır. Daha fazla bilgi için www.ubm.com adresini ziyaret edebilirsiniz. En son UBM kurumsal bilgilerine ulaşmak için Twitter’da @UBM_plc adresinden ya da iş dünyasından güncel haberler için @UBM adresinden takip edebilirsiniz.

UBM Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak sok. No:31/1 Kat:8 Smart Plaza B Blok, Kavacık / Istanbul
UBM Telefon: +90 216 425 63 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.