30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar İçin Geri Sayım Başladı

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” ödül törenine son 11 gün kaldı.

Enerji sektöründe kadın istihdamını ve kamuoyundaki farkındalığı artırmayı hedefleyen “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” ödülleri 16 Mart’ta sahiplerini buluyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin de katılması beklenen ödüller için geri sayım başladı. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek ödül töreni, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak.

Törene iş, spor, siyaset, sanat ve akademi dünyasının önde gelen isimleri de katılacak. Türkiye’nin enerji ve tabii kaynaklar hedeflerine katkı sunacak törende, “Akademi”, “İş Dünyası”, “Profesyonel”, “Girişimci”, “Enerjide Örnek Şirket”, “İlham Veren Kadın” ve Jüri Özel kategorilerinde ödüller dağıtılacak.

Enerji sektörü başta olmak üzere kadınların daha etkin ve öncü bir konuma sahip olmasını hedefleyen Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar, tarih boyunca büyük başarıların altına imza atan Türk kadınlarının cesaretini, gücünü ve kapasitesini enerji sektörüyle buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.