30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


“Türkiye’nin Geleceğine Duyduğumuz Güvenle Yatırımlarımıza Devam Edeceğiz”

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding, 2018 yılında, söz verdiği gibi, 5.6 milyar TL değere sahip yatırımlarını tamamladı, bunlara ilave olarak 4 bin 59 kişiye de ek istihdam sağladı.

Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding, Türkiye’nin geleceğine duyduğu güveni ardı ardına hayata geçirdiği yatırımlarla ortaya koyuyor. Akfen Holding, 2018 yılında, söz verdiği gibi, 5.6 milyar TL değere sahip yatırımlarını tamamladı, bunlara ilave olarak 4 bin 59 kişiye de ek istihdam sağladı.

2017 sonunda açıklanan 2018 yılı yatırım paketinin tamamını gerçekleştiren Akfen Holding, Bodrum Loft projesine devam ederken Isparta Öğrenci Yurdu ve Eskişehir Şehir Hastanesi’ni tamamladı, Kütahya Öğrenci Yurdu, ve Bulvar Loft konut projesinde ise tamamlanma aşamasına geldi.

Akfen Holding, 58,5 MW’lık enerji yatırımı gerçekleştirdi…

58,5 MW toplam gücündeki 1 hidroelektrik ve 5 güneş enerji santralini de devreye aldı. Gökırmak Bakır Madeni projesinde ise son çalışmalar yapılıyor.

“Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güvenle bu yatırımlara devam edeceğiz.”

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, “2018 başında açıkladığımız 5.6 milyar TL’lik yatırım paketimizde sözümüzde durduk ve tamamını gerçekleştirdik. Yatırımlara ilave sağladığımız istihdam sayısı da 4 bin 59 olarak gerçekleşti. Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güvenle bu yatırımlara devam edeceğiz.” dedi.

Akfen Holding, 2019 yılı yatırım paketinin detaylarını Ocak ayı başında açıklamayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.