30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi Yarın Başlıyor!

ANKARA (Enerji Portalı) –  8. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK 2019), 5-6 Kasım 2019 tarihlerinde Sheraton Otel Ankara’da gerçekleştirilecek.

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) öncülüğünde “Rüzgar Enerjisi Memleket Meselesi” mottosuyla gerçekleştirilecek olan TÜREK 2019, Türkiye’den ve uluslararası arenadan birçok şirketi ve üst düzey yöneticiyi bir araya getirecek.

Rüzgar alanındaki tüm konu başlıklarının detaylarıyla ele alınacağı oturumlara ev sahipliği yapacak olan TÜREK 2019’un ilk gününe, rüzgar türbini üretimi alanında dünya devlerinin global CEO’ları da katılacak.

Avrupa Rüzgar Ajansı Başkanı Giles Dickson’ın moderatörlüğünde yapılacak “Küresel Görünüm: Yenilikler ve Fırsatlar” oturumuna, Enercon GmbH Genel Müdürü Hans-Dieter Kettwig; Nordex Group CEO’su Jose Luis Blanco Dieguez; Siemens Gamesa Renewable Energy Onshore CEO’su Alfonso Faubel; Vestas Orta Doğu, Kuzey Afrika, Güney Avrupa ve Latin Amerika Başkanı Eduardo Medina Sanchez ve GE Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye CEO’su Dr. Manar Al Moneef katılacak.

TÜREK 2019 Konuşmacı listesine ulaşmak için tıklayınız.

5 Kasım Programı:

6 Kasım programı:

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.