30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Türkiye Belediyeler Birliği, Enerji Günleri’ne Davet Ediyor!

ANKARA (Enerji Portalı) – Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), Avrupa Birliği Enerji Günleri etkinlikleri için başvuruları almaya başladı.

Avrupa Birliği (AB)’nde her yıl Mayıs ve Haziran aylarında tüm üye ülkelerde çeşitli “Enerji Günleri” etkinlikleri düzenlendiğini anımsatan Türkiye Belediyeler Birliği, belediyelerin bu etkinlik kapsamında yapacakları faaliyetler için başvuruların başladığını duyurdu.

TBB tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Avrupa Birliği’nde her yıl Mayıs ve Haziran aylarında tüm üye ülkelerde çeşitli “Enerji Günleri” etkinlikleri düzenlenmektedir. Söz konusu etkinliklerin görünürlüklerini artırmak ve yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği politikalarını gündeme taşımak amacı ile Avrupa çapında büyük bir konferans olan ‘Sürdürülebilir Enerji Haftası Politika Konferansı’ bu yıl 23-25 Haziran 2020 tarihlerinde Brüksel’de yapılacaktır. Enerji Günleri kapsamında belediyelerimiz Mayıs veya Haziran aylarında düzenleyecekleri etkinliklere ilişkin aşağıdaki link üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Sürdürülebilir Enerji Haftası

Başvuru sonucunda kabul edilen etkinliklere Avrupa Birliği çapında görünürlük sağlanarak, iletişim ve tanıtım desteği verilecektir.”

Başvuru linki için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.