30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Türk ve Rus Enerji Uzmanları Bugün İstanbul’da Toplanıyor

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Anadolu Ajansının ev sahipliğinde ve Rus haber ajansı TASS iş birliğiyle bugün İstanbul’da Türk-Rus Enerji Uzmanları Toplantısı gerçekleştiriliyor.

Anadolu Ajansının ev sahipliğinde ve Rus haber ajansı TASS iş birliğiyle bugün İstanbul’da Türk-Rus Enerji Uzmanları Toplantısı gerçekleştiriliyor.

Toplantıya Türkiye’den, Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl, Akdeniz Ülkeleri Enerji Şirketleri Birliği Hidrokarbonlar Müdürü Dr. Sohbet Karbuz, Enerji Piyasaları ve Politikaları Enstitüsü Başkanı Volkan Özdemir ve Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan katılıyor.

Rusya’dan ise, EastWest Enstitüsü Enerji Güvenliği Uzmanı Danila Bochkarev, Rusya Ulusal Enerji Güvenliği Fonu Genel Müdürü Konstantin Simonov, Moskova Skolkovo İşletme Okulu Enerji Merkezi Gaz Bölümü Başkanı Dr. Roman Samsonov ve Moskova Ekonomi Yüksek Okulu Enerji Enstitüsü Başkanı Dr. Vitaliy Yermakov gibi uzmanlar  toplantıya iştirak ediyor.

Toplantı “doğalgaz enerjisi” hakkında olacak…

Türkiye ve Rusya’dan enerji alanında öne çıkan uzmanların katılacağı toplantı, “Geleceğin Enerji Portföyünde Doğal Gaz” ve “Türkiye’nin Geleceğinde TürkAkım’ın Rolü” olmak üzere iki oturumdan oluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.