Çeyrek asrı aşkın bir süredir, sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle insanlara ve çevreye kesintisiz enerji sağlamayı amaçlayan Teksan; dizel, doğalgazlı, biyogazlı jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri, portatif jeneratörler, hibrit güç sistemlerini, kojenerasyon ve trijenerasyon çözümlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projelendirmekte ve kullanımlarına sunmaktadır.

Güçlü mühendislik alt yapısı ve modern fabrikaları, çeyrek asırlık tecrübesi ve 700 çalışanı ile kuruma özel ürünler geliştiren Teksan, dünyanın dört bir yanındaki otel, alışveriş merkezi, toplu konut, ofis binası, süpermarket zinciri, maden, spor merkezi, hastane, fabrika, enerji tesisi, veri merkezi, eğitim ve araştırma kuruluşlarının yanı sıra alt yapı, inşaat ve telekomünikasyon projelerine ihtiyaçları olan kesintisiz gücü sağlamaktadır.

Uluslararası kalite standartlarında üretilen, en zor koşullar altında bile yüksek performans ve verimlilikle çalışan jeneratör setleri ile projelerin farklı aralıklardaki güç ihtiyaçlarını karşılayan Teksan, 10 bölge müdürlüğü ve 25’ e yakın bayisi ile de yedi gün yirmi dört saat kesintisiz satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle buluşturmaktadır.

Sıradan bir jeneratör üreticisi olmanın çok ötesinde, kalite ve inovasyonda önde gelen bir mühendislik şirketi olan ve 2017 Haziran ayı itibariyle T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE Merkezi olarak tescil edilen Teksan, Türkiye’nin araştırma ve geliştirmeye en çok yatırım yapan şirketleri arasında yer almaktadır. Teksan, İSO, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu, TİM , Türkiye’nin İlk 1000 ihracatçı Firması listelerinde de yer almaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 130’den fazla ülkesinde hayata geçirdiği başarılı projeleri ile kazandığı haklı itibarını daha da güçlendirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eten Teksan; kesintisiz güce ihtiyaç duyulan her zaman ve her yerde güvenilir çözüm ortağı olarak müşterilerine yüksek katma değerli terzi işi çözümler sunmaktadır.


GENEL MÜDÜRLÜK&İSTANBUL FABRİKA

Adres: Yenidoğan Mah. Edebali Cd. No: 12 PK:34791 Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon: +90 850 281 90 00
Web Adresi: www.teksan.com
e-mail: info@teksan.com