30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Tekno Ray Solar

EPC firması Tekno Ray Solar, Enerray SPA ve Tekno Şirketler Grubu ortaklığıyla 2011 yılında kurulmuştur. Enerray SPA, Avrupa’da güneş enerjisi sistemleri konusunda önderlik yapan bir EPC şirketi olarak Maccaferri Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tekno Şirketler Grubu’nun 30 yıllık tecrübesi, Enerray SPA’nın 1,2 GW’nin üzerindeki Global Referansı ve Türkiye’deki 120 MW’lık referansı ile Tekno Ray Solar, kısa sürede hızla ve istikrarla büyüyen yapısı ile enerji sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Tekno Ray Solar Adres: TEKNO PLAZA Şehit Şakir Elkovan Cad. No:2 A Blok, 34750 Ataşehir/İstanbul – Türkiye
Tekno Ray Solar Telefon: 0216 5776300
Tekno Ray Solar Fax: 0216 5776310
Tekno Ray Solar Web Adresi: www.teknoraysolar.com.tr
Tekno Ray Solar e-mail: info@teknoraysolar.com.tr

Tekno Ray Solar Ankara Adres: Reşit Galip Caddesi No : 74 / 2-306700 Gaziosmanpaşa / Ankara – Türkiye
Tekno Ray Solar Ankara Telefon: 0312 4462750
Tekno Ray Solar Ankara Fax: 0312 4361865

Doğru güneş enerjisi santral yatırımı ve çevreci çözümlerin adresi Tekno Ray Solar, anahtar teslim GES projeleri kurarak, her proje için özel çözümler geliştirerek ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

Tekno Ray Solar modern yönetim anlayışının sunduğu imkanları, uzman iş gücüyle birleştirerek Türkiye’de güneş enerjisi santraliyatırımının doğru adresi olmuştur. Uzman ekibi ile en iyi mühendislik çözümlerini sunarak kaliteyi elde etme başarısını gösteren fotovoltaik enerji sektörünün en prestijli firması Tekno Ray Solar, müşteri bağlılığına verdiği önemle taahhüdündeki işleri zamanında tamamlayarak güven ve dürüstlük ilkelerine daima sahip çıkmaktadır.

Topluma, çevreye ve insana olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.