TeknikSolar Enerji , Aydınlatma ve İnşaat Sanayi  Ticaret Limited Şirketi, İstanbul Şişhane Bölgesi’nde bulunmaktadır. Şirket yetkilimiz Elektrik Elektronik Müh. Nuh Döşoğlu’ nun 2007  yıllından bu yana deneyimi ile  kurulmuştur.

Teknik Solar Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ,benzersiz ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, Türkiye’nin kalkınmasında ve ekonomik gücünü artırmasında rol oynamayı hedeflemektedir.

Ürün kalitesinden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle her geçen gün potansiyelini artıran TeknikSolar Enerji teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede Yenilenebilir Enerji sektörünü Çevre adına kendine bir görev  gören şirketimiz bu yönde çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyonumuz

TeknikSolar Enerji olarak öncelikli misyonumuz geleceğin enerjisi olan yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de yaygınlaması ve her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak daha güvenli, temiz ve ucuz enerji teknoloji  çözümlerini sizlerin hizmetine sunmaktır.

Bu sorumluluk süreci içerisinde sürekli kendini yenileyen ve gelişen enerji teknolojilerini ilk elden takip ederek, size ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya sağlamaya katkıda bulunmak bizim en önemli görevimizdir.

Vizyonumuz

Konvansiyonel enerji kaynakların giderek azaldığı, küresel ısınmanın etkisini göstermeye baladığı günümüzde tüm dünya yenilenebilir, sürdürülebilir  ve temiz enerji kaynakları arayışı içerisindedir. Bu alternatif enerji kaynak ve çözümleri arasında Güneş Enerjisi sürdürülebilir, güçlü ve temiz doğasıyla öne çıkmaktadır.

Teknik Solar enerji olarak vizyonumuz bu kaynak arayışının, önümüzdeki yıllarda giderek güçlenerek yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru yöneleceği öngörüsü dorultusunda, güneş enerjisi açısından oldukça şanslı bir coğrafyada yer alan ülkemizin de bu süreçte temiz ve güvenilir enerji kaynaklarına yöneleceği ve enerji piyasasını denetleyen kanun ve yönetmeliklerin temiz enerjileri teşvik edecek şekilde düzenleneceğidir.  Hızla gelişen ve yaygınlaşan güneş enerjisi teknolojilerini dünya ile eşzamanlı bir şekilde Türkiye’de uygulayan Teknik Solar, geleceğin enerjisini size şimdiden ulaştırmaktadır.

Teknik Solar Adres: Okçu Musa Cd. No: 2/6 Şişhane – İstanbul
Teknik Solar Telefon: 0212 235 00 50
Teknik Solar Web Adresi: www.tekniksolar.com
Teknik Solar e-mail: info@tekniksolar.com