30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


TEDAŞ, Üç Malzeme İçin Teknik Şartnameleri İlan Etti

ANKARA (Enerji Portalı) – Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ), üç önemli malzeme için teknik şartnameleri hazırlayarak kamuoyu ile paylaştı.

TEDAŞ; TEDAŞ-MLZ/2018-066.A işaretli Karekod Teknik Şartnamesi, TEDAŞ-MLZ/2019-068 işaretli İzolasyon Malzemeleri Teknik Şartnamesi ve TEDAŞ-MLZ/2018-063 işaretli Enerji Analizörü Teknik Şartnamesi’ni hazırlayarak web sitesinde ilan etti.

Enerji Analizörü Teknik Şartnamesi, iki bölümden ve elli sayfadan oluşarak analizörün sahip olması gereken özellikler detaylı bir şekilde belirtiliyor. Kurum tarafından analizörün, aksi belirtilmedikçe; enerji analizörleri aşağıdaki Türk Standartları Enstitüsü (TSE), Avrupa Elektroteknik Standart Komitesi (EN) ve Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) standartlarının en son baskılarına uygun olarak imal edilecek ve deneyden geçirileceği ifade edildi.

Analizörün sağlaması aşağıdaki tabloda ve teknikşartname yer alan standartları sağlaması isteniyor:

Enerji Analizörü Teknik Şartnamesi’ni indirmek için tıklayınız.

İzolasyon Malzemeleri Teknik Şartnamesi ise, iki bölümden ve sayfadan oluşuyor. İzolasyon malzemelerinin taşıması gereken özelliklerin yer aldığı teknik şartnamede ürünlerin sağlaması gereken standartlar ise şöyle:

İzolasyon Malzemeleri Teknik Şartnamesi’ni indirmek için tıklayınız.

Karekod Teknik Şartnamesi de, iki bölüm ve on sayfadan oluşturularak karekodların taşıması gereken teknik özellikler anlatılıyor.

Karekod Teknik Şartnamesi’ni indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.