Technicall Yenilebilir Enerji Hakkında,

Technicall Yenilenebilir Enerji Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi 15 Ağustos 2017 tarihinde Yenilebilir Enerji Sektöründe resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Çalışma alanlarımız başta satış sonrası hizmetler olmak üzere , Eğitim ve Danışmanlıktır.

Satış sonrası hizmetleri “ulaşılabilirlik” temelinde kurduğumuz Çağrı Merkezimiz üzerinden yönetmekteyiz. Amacımız ;  insanların Yenilenebilir Enerji konusunda akıllarına takılan ne varsa sorabilecekleri, işe yarar bilgiler aldıkları, problemleri için servis isteyebilecekleri, danışabilecekleri bir paylaşım merkezi olmaktır. Verdiğimiz saha hizmetlerinin yönetimi ve memnuniyet araştırması da bu merkez tarafından yapılmaktadır.

Eğitim hizmetleri olabildiğince “esnek” tir , katılımcılara büyük oranda uygulamaya yönelik ve gerçek saha tecrübeleri içeren kapsamlı ve günlük hayatta direkt uygulayabilecekleri bilgiler anlatılmaktadır. Eğitim için belli bir katılımcı sayısı şartı aranmaz ve istenirse firmanın kendi bünyesinde de eğitimlerimiz düzenlenebilmektedir. Eğitim süresi ve içeriği firma ihtiyaçları doğrultusunda belirtlenebilir.

Danışmanlık hizmetleri  “empati” üzerine inşa edilmiştir. Küçük veya büyük ölçekli proje ayırt etmeksizin, detaylara özen gösteren bir yaklaşımla ,sizin için en doğru ve makul olanı bulmak , oluşan seçenekler arasında seçim yapmanızı kolaylaştıracak ipuçları vermek , hizmeti aldıktan (sisteminiz kurulduktan) sonra da yanınızda olmak en önemli amacımızdır.


Kerem Çilli

0544 8388222

keremcilli@technicall.com.tr / www.techicall.com.tr