30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Tayvan ve Türkiye Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir Endüstrileri Forumu Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek

İSTANBUL (Enerji Portalı)- Dünya çapında 60 ofisi bulunan TAITRA’nın İstanbul Ofisi olan Tayvan Ticaret Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı Tayvan ve Türkiye Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir Endüstrileri Forumu 17 Ekim 2018 Çarşamba günü İstanbul’da düzenlenecek.

Forumda Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir endüstrileri alanında uzman Advantech, Delta Electronics, Just Power, ITTS, Molicel, Motech, Invented Solar Energy, Tainergy, Kenmech, Utech Solar, Gintech, Taray ve Big Sun Energy’nin de aralarında bulunduğu Tayvanlı firmalar yeni ürünlerini ve vizyonlarını tanıtacaklar.

TAITRA Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi Başkanı James C. F. Huang ve TAITRA ve Taipei Dünya Ticaret Merkezi CEO’su Walter M. S. Yeh foruma başkanlık edecek.

Forum kapsamında ayrıca TAITRA ile DEİK ve MÜSİAD arasında iki ayrı “Mutabakat Anlaşması” imzalanacak.

TAITRA (Taiwan External Trade Development Council)

Tayvan, küresel pazarda teknolojik olarak gelişmiş ürünlerin tedariği konusunda lider durumda. Elektronik donanımları, fotovoltaik uygulama ürünleri, otomobil parçaları, makine ve farklı endüstriyel ekipmanlar dahil olmak üzere çeşitli  ürünlerin üreticileri için ev sahipliği yapmakta.

TAITRA ve bünyesindeki programlar; Tayvanlı işletmelere uluslararası pazar geliştirmede yardımcı olmak, iş danışmanlığı hizmeti vermek, Tayvanlı ortaklarla uluslararası firmaları birbirine bağlamak ve endüstri ihtiyaçlarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır.

TAITRA, dünyadaki çeşitli şehirleri ziyaret etmek için ticaret misyonları düzenlemekte. Her yıl 600’den fazla Tayvanlı şirket bu ticari görevlerde yer almakta ve 12 bin yabancı iş adamını iş tartışmalarına katmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.