“Sungrow, yenilebilir enerji sektöründe globalde 79 GW’ın üzerinde invertör sevkiyatını tamamlamış dünya çapında lider invertör çözüm sağlayıcısıdır. Şebeke ölçekli, ticari & endüstriyel ve konut tipi uygulamalara geniş bir ürün yelpazesi ile PV inverter ve enerji depolama çözümleri sunmaktadır.

Sungrow, 1997 yılında üniversite profesörü Renxian Cao tarafından kurulmuş olup, UL, CSA, TÜV Rheinland, TÜV SÜD tarafından akredite, kendi bünyesinde test merkezleri yatırımları yapmış ve PV inverter AR-GE alanında sayısız patente ulaşmıştır. 2018 yılı itibariyle Hefei’deki fabrikasındaki yıllık üretim kapasitesini PV inverterler için 25 GW, enerji depolama inverterleri için 3 GW’a taşımıştır. 20 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimi ile sürdürülebilir bir büyüme kaydeden Sungrow, 60’dan fazla ülkede ürünleri ile faaliyet göstermekte olup, Almanya’da yaklaşık %25, global’de ise %15 pazar payına ulaşmıştır.

Sungrow EMEA’nın merkezi Münih, Almanya’da olup, İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere, Türkiye ve Birleşik Arap Emirliklerin’de yerel yan kuruluşları bulunmakta olup, Türkiye’deki yerleşik firmamız ile Yunanistan, Bulgaristan, Ukrayna ve çevre Balkan Ülkelerine invertör çözümleri sunmaktayız.”


Sungrow Turkey Enerji Sistemleri Servis Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş.

Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence (A Blok) Apt. No:8 A/4

Ataşehir / İstanbul 34746 Türkiye

Tel: 0216 663 61 80

Faks: 0216 663 61 00

Email:   Turkey@sungrow-emea.com

ukraine@sungrow-emea.com

greece@sungrow-emea.com