30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Solimpeks Yenilenebilir Enerji

Solimpeks 2001 yılında kuruldu.  Dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim görmüş üçüncü kuşak bayrağı devraldıktan sonra şirketin yüzü yurtdışına dönmüş ve on yıl gibi bir süre içerisinde Avrupalı rakiplerini geride bırakarak dünyanın hemen hemen her ülkesinde var olabilen bir şirket haline dönüşmüştür.

Enerji üretme ve dağıtma hikayesi ile çıkılan yolda kendini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek günümüze kadar varlığını korumuştur. Kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve güven duygusu Solimpeks’i her zaman bir adım önde tutmuştur. Solimpeks 2012 yılından beri İzmir’deki merkezden Türkiye faaliyetlerini yürütmektedir.

Solimpeks Yenilenebilir Enerji Sistemleri olarak yüksek verimli güneş kollektörü, termosifonik sistem, Pv-T hibrit kollektör, fotovoltaik sistem, ısı pompası boyleri, hem elektrik hem sıcak suyu aynı anda üreten hibrit panel imalatları yapmaktayız.

Ayrıca endüstriyel ve bireysel güneş enerjisi sistemleri ile ultrasonik kaynak teknolojisi kullanarak, güneş enerjisi ile ısıtma, soğutma, aydınlatma ve elektrik üretimi konularında hizmet vermekteyiz.

 

Solimpeks Yenilenebilir Enerji Adres: Meriç Mah. 5627 Sok. No:10 35090 Çamdibi – Bornova / İZMİR (Renoto Renault Servis Yan Sokağı)
Solimpeks Yenilenebilir Enerji Telefon: +90 232 472 26 66
Solimpeks Yenilenebilir Enerji GSM: +90 532 111 52 62
Solimpeks Yenilenebilir Enerji Fax: +90 232 457 08 58
Solimpeks Yenilenebilir Enerji Web Adresi: solimpeks.com.tr
Solimpeks Yenilenebilir Enerji e-mail: info@solimpeks.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.