30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


SOLARTR 2018 Bugün Başlıyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Dünyada ve Türkiye’de önemi giderek artan güneş enerjisinin yaygın kullanımında yenilikçi teknoloji ve uygulamaları konu alan, bilim ve teknoloji ağırlıklı uluslararası bir konferans ve sergi etkinliği SOLARTR 2018 bugün başlıyor.

Güneş enerjisi teknolojileri (PV, Isıl) ve yeni eğilimler, yoğunlaştırılmış güneş enerjisi (CSP, CPV), malzeme ve cihazların ölçüm ve karakterizasyonu, güneş enerji tesisleri, güneş enerjisi sistemlerinin işletimi, performansı ve güvenilirliği, güneş enerjisi sektörü ve pazar dinamikleri, kent planlamasında güneş enerjisi ve daha birçok konunun konuşulacağı SOLARTR2018 bugün İstanbul Sanayi Odası (İSO) Odakule’de başlıyor.

Güneş enerjisi paydaşlarının bir araya gelerek tüm yönleriyle sektörü ve gelişimini değerlendirmelerine platform teşkil etmek üzere kurgulanan SOLARTR 2018, araştırmacıdan sanayiye, kamudan uygulamacıya tüm tarafları bir araya getirdiği için ayrı bir öneme de sahip.

Bu sayede bilim ve teknolojideki yeniliklerin paylaşılması, bütünleşik çözüm önerilerinin oluşturulması ve güneş enerjisinin elektrik ve ısı üretimindeki payının olabildiğince yükseltilmesi etkinliğin temel amaçları arasında.

SolarTR 2018 Youtube’dan canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayın saat 10‘da başlayacak.

SolarTR 2018’i buradan takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

SOLARTR 2018’e Sayılı Günler Kaldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.