30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Solarex İstanbul, Perşembe Günü Başlıyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye’nin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerini bir araya getirmeyi planlıyor.

Fuar, sempozyumlar ve firma konferanslarının yanı sıra ziyaretçilerin de katılım göstereceği şekilde planlanan çok sayıda farklı etkinlikten oluşuyor. Özellikle finansman, yatırım ve üretim konularında seminerler gerçekleştirilen etkinlikte, sektörün öncü kuruluşları da verdikleri seminerler ile sektör paydaşlarının bilgilendirilmesi sağlanıyor.

Son durumdaki katılımcı listesi ise şöyle:

Fuarla ilgili bilgi almak için:

  • Web: https://solarexistanbul.com
  • E-posta: solarex@solarexistanbul.com
  • Telefon: +90 (212) 604 50 50
  • Adres: Evren Mah. bahar Cad. No:1 K:3 Güneşli – Bağcılar / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.