30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Solarex İstanbul, İkinci Gününde!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Güneş Enerjisi ve Teknolojileri fuarı Solarex İstanbul, ikinci gününe yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugün saat 11:00-16:00 arasında farklı konularda toplam yedi seminer  gerçekleşecek.

Güneş Enerjisi ve Teknolojileri fuarı Solarex İstanbul, ikinci gününe yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugün saat 11:00-16:00 arasında farklı konularda toplam yedi seminer gerçekleşecek. İlk seminer Türk-Alman PV Çalıştayı ile başlayacak.

Fuarda sırasıyla; PEM & Huawei (Zero-injection solution for C&I rooftops -Ticari Çatılar için Öztüketim Çözümü-, Residential: Smarter Energy for a Better Life -FusionHome: Daha Iyi Bir Yasam için Akıllı Enerji), EDEASDER (Elektrik Depolama Uygulama Alanları, Yenilenebilir Enerjinin Sistem Entegrasyonu İçin Esneklik Seçeneklerinin Fayda Maliyet Değerlendirmesi, Farklı Enerji Depolama Sistemi), GENSED Oturumu (Güneş Çatılarda Yükseliyor), Turkısh Women In Renewables (TWRE) Özel Oturumu (Güneş’te Kadın Güneş Enerjisi Kadın Oturumu) gerçekleşecek.

Son seminer ise 14:00-14:30 arasında fuarın Platin Sponsoru olan Solonn Enerji tarafından yapılacak. Solonn Enerji CEO’su Ali Yılmaz, güneş enerjisi sektörünün gündeminde yer alan “Mahsuplaşma ve Çatı Uygulamaları” konusunda görüşlerini paylaşacak.

Solarex İstanbul 2019’un 5 Nisan (İkinci Gün) Seminer Programı şöyle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.