30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


SOLAREX İstanbul Fuarı, Solar Zirvesi Düzenleyecek!

ANTALYA (Enerji Portalı)- Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektörü alanında uluslararası etkinliği olan SOLAREX Fuarı,  fuarla eş zamanlı Solar Zirvesi düzenleyecek!

Güneş enerjisi ve teknolojileri konusunda Türkiye’deki ilk ve tek, Avrasya’nın en büyük spesifik fuarı SOLAREX İstanbul, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarıyla oluşturduğu işbirlikleri kapsamında fuar ile eş zamanlı olarak güçlü bir solar zirvesi gerçekleştirmek için hazırlıklarına başladı.

2 – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 13 kez ziyaretçileri ile buluşacak olan Solarex İstanbul Fuarı; solar sektörünün Avrasya bölgesindeki en büyük fuarı olma misyonundan hareketle sektörde uluslararası arenada bilgi, vizyon sahibi önemli kurum ve kişileri ülkemizde ağırlayacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Kosgeb, dernek, birlik, THY ve 60’tan fazla yayın ve kuruluşun desteklediği fuar, Türkiye’nin bu sektördeki öteden beri var olan yasalar, yeni yasalaşan ve yasalaşacak olan konular çerçevesinde son teknolojilerin vitrini olması sebebiyle çağdaş bir hizmet sunuyor.

Solar sektörünün uluslararası arenada gücünü ortaya koyması ve sağlam bir zemin oluşturması için var gücüyle çalışan Solarex İstanbul ekibi, uluslararası basın kuruluşlarıyla da ilişkilerini sürdürüyor.

Dünyanın en büyük enerji devlerinin yer aldığı ve binden fazla ürün ve markanın temsil edildiği Solarex İstanbul; tanıtım amacıyla dünyanın en önemli solar etkinliklerinde yerini almaya devam Ekim ayında Energy Taiwan Fuarı’nı ziyaret eden Solarex İstanbul ekibi Kasım ayındaki, yeni rotası Dubai The BIG 5 Solar fuarı oldu.

SOLAREX İstanbul Fuarı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve katılım sağlamak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.