30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Solarex İstanbul 2018 Nerede? Nasıl Gidilir?

Solarex İstanbul 2018 Nerede? Nasıl Gidilir? Güneş Enerji Sistemlerinin, Solar Dünyasındaki Son teknolojilerin, Solar Etkinliklerin Yapıldığı Solarex İstanbul 3 gün boyunda sektör bileşenlerini bir araya getirecek.

Ülkemizin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Türkiye’nin güneş enerjisi alanında üretim merkezi olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat tanıyan bir fuardır.

Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “ Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.

Avrupa’nın en güneşli ülkelerinden biri olarak kabul edilen Türkiye’de bu konuya yoğunlaşan bir fuarın olması, dünya çapında tanınmış ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü çok sayıda dünya markası tarafından da yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Güneşlenme alanı oldukça yüksek olan ülkemiz, bu coğrafi özelliği avantaja dönüştürme konusunda en büyük desteği, “Solarex İstanbul” fuarı ile almaktadır.

Solarex İstanbul, İstanbul Fuar Merkezi yeşilköy’de yapılacak

İstanbul Fuar Merkezi Adresi Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy/İstanbul

Havayoluyla Gelişlerde:

Hava yolu ile gelişlerde İstanbul Atatürk Havalimanı tercih edilmelidir. Havalimanına indikten sonra fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabilmektedir.

  1. Taksi : İç hatlar ya da dış hatlar terminal binasından çıktığınızda sarı renkli taksileri göreceksiniz. Bu taksilerden birine bindiğiniz zaman trafik yoğunluğuna bağlı olarak birkaç dakika sonra fuar alanına ulaşmış olacaksınız.
  2. Metro : Havalimanı metro istasyonundan bindiğiniz zaman bir sonraki durak “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağıdır. Bu durakta inip istasyondan dışarı çıktıktan sonra her 10 dakikada bir kalkan ücretsiz TUCH EXPO servislerimizi kullanabilir veya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Otobüslerle Gelişlerde:

İstanbul’a şehirlerarası çalışan otobüslerle gelişlerde Esenler Otogarı tercih edilmelidir. Otogarda otobüsten indikten sonra fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabilmektedir.

  1. Metro : Esenler Otogarının hemen içinde yer alan metro istasyonuna rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buradaki istasyonda Atatürk Hava Limanı istikametine giden trene binerek, havalimanından bir önceki durak olan “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağında inmelisiniz. Bu durakta inip istasyondan dışarı çıktıktan sonra her 10 dakikada bir kalkan ücretsiz TUCH EXPO servislerimizi kullanabilir veya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.
  2. Taksi : Esenler Otogarından fuar alanına taksi ile gelmeyi tercih etmeniz durumunda, otogarın içinde kolaylıkla taksi bulabilirsiniz. Esenler Otogar ile İstanbul Fuar Merkezi arası mesafe çevre yolu kullanıldığında yaklaşık 20 km’dir. Taksi ücreti trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Özel Araçla Gelişlerde:

Fuar alanına özel aracınızla gelmeyi tercih ederseniz, geliş yönünüze göre aşağıdaki haritadan yararlanabilirsiniz. E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullanırsanız, Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından İstanbul Fuar Merkezi yolunu takip ederek fuar alanına ulaşılabilirsiniz. Sahil yolunu kullanırsanız Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek Havalimanı kavşağını geçtikten yaklaşık 300m sonra sağ sapakta yer alan İstanbul Fuar Merkezi tabelasından girerek fuar alanına gelebilirsiniz. Fuar alanına geldiğinizde aracınızı İstanbul Fuar Merkezi otoparkına bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.