Açıkel Elektronik Ticaret Limited Şirketi, İstanbul Karaköy ve Şişhane Bölgesi’nde, 1980 yılında, kurulmuştur. Açıkel elektronik , güçlü sermaye yapısı, gelişmiş teknolojisi,benzersiz ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, Türkiye’nin kalkınmasında ve ekonomik gücünü artırmasında rol oynamayı hedeflemektedir.

Ürün kalitesinden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle her geçen gün potansiyelini artıran Açıkel elektronik , teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede Yenilenebilir Enerji sektörünü Çevre adına kendine bir görev gibi gören şirketimiz bu yönde çalışmalarına 2008 yılında başlamıştır.Dünyaca ünlü iş ortaklarıyla sektörde eğitimli personel kadrosuyla ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Solarcell olarak öncelikli misyonumuz geleceğin enerjisi olan yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de yaygınlaşması ve her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak daha güvenli, temiz ve ucuz enerji teknoloji ve çözümlerini sizlerin hizmetine sunmaktır.

Bu sorumluluk çerçevesinde, yaygınlaşma süreci içerisinde sürekli kendini yenileyen ve gelişen enerji teknolojilerini ilk elden takip ederek, size ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya sağlamaya katkıda bulunmak bizim en önemli görevimizdir.

Vizyonumuz

Konvansiyonel enerji kaynakların giderek azaldığı, küresel ısınmanın etkisini göstermeye başladığı günümüzde tüm dünya yenilenebilir, sürdürülebilir ve temiz enerji kaynakları arayışı içerisindedir. Bu alternatif enerji kaynak ve çözümleri arasında Güneş Enerjisi sürdürülebilir, güçlü ve temiz doğasıyla öne çıkmaktadır.

Solarcell olarak vizyonumuz bu kaynak arayışının, önümüzdeki yıllarda giderek güçlenerek yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru yöneleceği öngörüsü doğrultusunda, güneş enerjisi açısından oldukça şanslı bir coğrafyada yeralan ülkemizin de bu süreçte temiz ve güvenilir enerji kaynaklarına yöneleceği ve enerji piyasasını denetleyen kanun ve yönetmeliklerin temiz enerjileri teşvik edecek şekilde düzenleneceğidir. Hızla gelişen ve yaygınlaşan güneş enerjisi teknolojilerini dünya ile eşzamanlı bir şekilde Türkiye’de uygulayan Solarcell, geleceğin enerjisini size şimdiden ulaştırmaktadır.

Solarcell Adres: Meşrutiyet Cad. No:82 Şişhane – İSTANBUL
Solarcell Telefon: 0212 2519690
Solarcell Faks: 0212 2513944
Solarcell Web Adresi: solarcell.com.tr
Solarcell e-mail: info@solarcell.com.tr