30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Solar İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – İstanbul’da düzenlenecek olan yılın en kapsamlı güneş enerjisi fuarı Solar İstanbul için geri sayım başladı.

Sektör profesyonelleri tarafından heyecanla beklenen Solar İstanbul’a sayılı günler kala, fuar kapsamında organize edilecek konferans programı hakkında detaylar da açıklandı.

Konferans Danışma Kurulu Başkanlığından Prof. Dr. Şener Oktik’in yaptığı program; birbirinden değerli isimlerin katılımıyla, fotovoltaik teknolojilerden yeni iş modelleri ve gelişen pazarlara, yeşil sertifikalandırmadan kendi enerjisini üreten tesislere, kamu politikalarından yerli üretime kadar birçok konu başlığıyla güneş enerjisi sektörünü tüm yönleriyle ele alacak.

GENSED Başkanı Halil Demirdağ, GÜNDER Başkanı Kutay Kaleli ve GÜYAD Başkanı Cem Özkök’ün oturum başkanlığı yapacağı konferanslarda; AVERE Genel Koordinatörü Haluk Sayar, TWRE Kurucu Başkanı Sedef Budak, EPİAŞ Piyasa İzleme Komitesi Başkanı Fatih Yazıtaş, GÜNAM Direktörü Prof. Dr. Raşit Turan, SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Direktörü Dr. Değer Saygın ve akademisyen, ekonomist, ve yazar Prof. Dr. Emre Alkin gibi alanında uzman ve sektör dinamiklerini en iyi şekilde değerlendirecek olan konuşmacılar yer alacak.   

Sektörün en önemli ve kritik konularının masaya yatırılacağı konferanslar, 11 – 13 Mart 2020 tarihleri boyunca İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Solar İstanbul kapsamında, Güneş Salonu, Mavi Salon ve Yeşil Salon olmak üzere 3 farklı salonda eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Oturumlar hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz online kaydınızı oluşturmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.