İzmir (Enerji Portalı) – Geçtiğimiz günlerde İzmir’de açılan “STAR Rafineri” yaklaşık 30 bin kişiye istihdam sağlayacak. İstanbul Ofisi ve İzmir’deki rafinerisine personel alımı yapacak olan Star Rafineri yeni iş ilanları açtı.

2011 yılından beri inşa edilen “STAR Rafineri” geçtiğimiz günlerde Azerbeycan Petrol Şirketi SOCAR tarafından İzmir’de açıldı. Yıllık 10 milyon ton ham petrol işleme kapasitesine sahip STAR Rafineri’de, yılda 4,8 milyon ton dizel ve 1,6 milyon ton naftanın yanı sıra ülkemizdeki cari açığın önemli bileşenlerinden olan jet yakıtı ve LPG gibi petrol ürünlerinin de üretimi gerçekleştirilecek.

Bu proje dışa bağımlılığın azaltılmasının yanı sıra yaklaşık 30 bin kişiye istihdam sağlayacak olması açısından da oldukça önemli. Star Rafineri’nin açılışının yapılmasının ardından iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar başvuruların nereden ve nasıl yapılacağını araştırıyor.

Star Rafinerisi İş Başvurusu Nasıl Yapılacak? Star Rafineri İş İlanları Nasıl Yapılacak?

Star Rafineri iş başvurusu, kurumun açtığı internet sitesi üzerinden yapılabilecek. İstanbul Ofisi ve İzmir’deki rafinerisine personel alımı yapacak olan Star Rafineri iş başvurularını aşağıdaki linkten yapılabilecek.

Star Rafineri İş İlanları için Tıklayın