30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi’nden 2 Etkinlik ve 1 Rapor

İSTANBUL (Enerji Portalı) – SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi, Türkiye ve Dünya’nın enerji alanındaki gündemine ve geleceğine dair iki etkinliğe katılacak ve bir rapor yayımlayacak.

SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi resmi sitesinden katılacağı iki etkinliği ve hazırladığı raporu duyurdu. Ayrıntılar şöyle:

SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Direktörü Dr. Değer Saygın, 17 Eylül 2020’de gerçekleştirilecek Invest in Turkey Forumu’nda ”Kovid-19 sonrasında Türkiye enerji sektörünü 2021’de neler bekliyor?” konulu oturumda moderatör olarak yer alacak.

Online gerçekleştirilecek forumun programına ulaşmak ve kayıt olmak için tıklayınız.

SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Direktörü Dr. Değer Saygın, 29-30 Eylül 2020’de online olarak gerçekleştirilecek Black Sea Energy Week’te moderatör ve konuşmacı olarak yer alacak.

Programa ulaşmak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

“Enerji Dönüşümünde Yerli Doğal Gazın Rolü” raporu:

SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi “Enerji Dönüşümünde Yerli Doğal Gazın Rolü” çalışmasını hazırladı. Çalışmada yeni bulunan 320 milyar m3 potansiyele sahip yerli doğal gazın Türkiye ekonomisine katkı sağlaması için sürdürülebilir olarak kullanılması gerektiğine dikkat çekildi. Sürdürülebilirlik için yerli doğal gazın yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji verimliliği ile desteklenmesi gerektiği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.