30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Sepaş Enerji, Yüzde 15’e Varan Elektrik İndirimi Yapacak

İZMİR (Enerji Portalı) – Türkiye genelinde 4 milyon kişiye enerji hizmeti sunan Sepaş Enerji, İzmir’de yeni bir iş birliğine daha başladı.

Pandemi sürecinde ekonomik yükü artan sanayici, işletme sahibi ve girişimcilere Sepaş Enerji’den bir destek daha geldi. İzmir’e çıkarma yapan enerji şirketi, Bergama Ticaret Odası (BERTO) Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper ile bir araya gelerek uygun fiyatlı elektrik hizmeti için el sıkıştı. Oda genel merkezinde düzenlenen imza töreniyle, oda üyesi 2168 iş insanına müjde niteliğindeki indirim protokolü resmiyete kavuştu. Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik, anlaşma sayesinde BERTO’ya kayıtlı işletmelerin tüketim profillerine göre yüzde 15’e varan indirime sahip özel fiyatlı enerji hizmetinden yararlanabileceklerini dile getirdi.

“Şeffaf ve avantajlı fiyatlandırma politikası benimsiyoruz”

Mekik, Bergama’da başlayan iş birliğinin İzmirlilere ekonomik katkı sunmayı hedeflediğini belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Türkiye’nin üçüncü büyük kenti İzmir’e destek olabilmekten dolayı çok mutluyuz. Pandemi süreciyle ortaya çıkan zorlu koşullar altında, Sepaş Enerji olarak var gücümüzle üreticilerin ve sanayicilerin yanındayız. Ticari işletmeler için elektrik tüketiminin ne denli yaşamsal nitelikte olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda, ülkemizin her noktasındaki iş insanları için ihtiyaca yönelik, şeffaf ve avantajlı fiyatlandırma politikası benimsiyoruz. Ulusal iş birliklerimizden biri olan BERTO ile imzaladığımız yüzde 15’lik indirim protokolünün, başta Bergama olmak üzere Dikili ve Kınık ilçelerindeki iş insanları ile İzmir’e katma değer sağlayacağına inanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.