Savior Otomasyon’un temeli, Türk endüstriyel elektronik sektörünün çok yakından tanıdığı Özdisan’ın 1999 yılında Panasonic endüstriyel otomasyon ürünleri distribütörlüğüne başlamasıyla atılmıştır. 2010 yılı sonuna kadar Özdisan Elektronik içinde bir departman olarak yürütülen otomasyon distribütörlüğü faaliyetleri 2011 yılından beri Savior Otomasyon olarak artık ayrı bir şirket halinde sürdürülmektedir.

Savior Otomasyon, konularında dünyanın en büyük markalarını ve en ileri teknolojisini Türk Otomasyon sektörüne sunmakta, güçlü satış sonrası hizmetleri ve teknik desteği, tüm ürünlerde üstlendiği teknik servis nosyonu ile deneyimini, uzmanlığını, güvenle özdeşleştirmekte, daha dinamik, daha hızlı ve daha odaklı bir hizmet anlayışıyla çözüm ortaklığı kavramını, yenilikçi bir vizyonla derinleştirmektedir. Özdisan’dan devir alınan gelenek ile Savior güvencesi, sektöre sunulan ürün garantilerinin ötesinde bir güven unsuru taşımaktadır.

Savior Otomasyon gelişmeci ve atılımcı felsefesiyle bugün Panasonic PLC ürünlerini, servo motorlarını, servo sürücülerini, operatör panellerini, Vacon AC motor sürücülerini, Weintek (Easyview) Operatör Panellerini, Molex (Woodhead, Brad) kablolu konnektörlerini, Fairford Soft Starterlerini, Trio Motion Kontrolcüleri, Savior markalı güç kaynaklarını otomasyon sektörünün kullanımına sunmaktadır.

Yenilenebilir enerji alanında ise PV panel, inverter, bağlantı aparatlerı dahil eksiksiz ürün gamını stoktan tedarik olsun ve anahtar teslimi proje taahhüt hizmetleri olsun geniş işbirliği olanaklarına sahiptir.

Resmi Ünvan: Savior Kontrol Otomasyon A.Ş.

Savior Otomasyon Adres: DES Sanayi Sitesi 102 Sk. B-06 Blok No: 6-8 34776 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul
Savior Otomasyon Telefon: 0216 4663683
Savior Otomasyon Fax: 0216 4663685
Savior Otomasyon Web Adresi: www.savior.com.tr
Savior Otomasyon e-mail: bilgi@savior.com.tr