30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


RES Anatolia Holding

RES Anatolia Holding Dünya genelinde projeler geliştirme, proje mühendisliği, inşa, proje finansmanı ve işletme konusunda tecrübe sahibi olan, dünyanın lider yenilenebilir enerji şirketlerinden biridir.

RES (Renewable Energy Systems) Group dünyanın lider yenilenebilir enerji proje geliştirme firmalarından biridir. Yenilenebilir enerji projelerinin planlanmasında, inşaatında ve işletilmesinde 30 seneyi aşkın tecrübesi ile saygı değer bir İngiliz firmasıdır. RES Group, kurulduğu günden beri rüzgar enerjisi santrallerinin geliştirilmesinde öncü bir şirket olmuştur ve Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, İskandinavya ve Kuzey ve Güney Amerika başta olmak üzere 10.000 MW üzeri kapasitede proje geliştirmiştir.

Uzun yıllara dayanan yenilenebilir enerji ve inşaat sektöründeki deneyimiyle RES Group, sürdürülebilir, düşük maliyetli ve temiz arz güvenliği sağlayarak düşük karbon emisyon hedeflerine katkıda bulunan projeler geliştirmekte, inşaa etmekte ve işletmekte seçkin bir uzmanlığa sahiptir. RES Group, yerel halk ve işletmeler dahil olmak üzere tüm paydaşlarıyla etkin ve verimli ilişkiler kurmayı taahhüt etmektedir ve  yerel halkın proje geliştirme aşamasında projenin bir parçasının olduğunun bilincindedir. Bununla birlikte, RES Group, proje paydaşlarıyla uzun surely ilişkiler kurmakla isteklidir, bunun için proaktif yollar arayarak yerel halkın, proje alanı etrafıdaki sosyal ve çevresel projelere katılmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Resmi Ünvanı : RES Anatolia Holding A.Ş.

RES Anatolia Holding Adres:  Cumhuriyet Caddesi, Pegasus Evi No:48 / 1, Elmadağ – Şişli, 34367 Istanbul, Turkey

RES Anatolia Holding Telefon: 0212 2406161
RES Anatolia Holding Fax: 0212 2401568
RES Anatolia Holding Web Adresi: www.res-group.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.