[vc_row][vc_column][penci_text_block block_title_align=”style-title-left” custom_markup_1=””]Enerji dünyasında sesinizi duyurmak, daha görünür olmak size daha çok müşteri dolaysıyla kazanç sağlayacaktır.  Enerji Portalı olarak size bu anlamda yardımcı olmak istiyoruz.

Peki Enerjiportali.com Ne Yapar?

Özellikle Güneş Enerji Sistemleri ile ilgili tüm enerji sektörleri hakkında dürüst ve güvenilir haber yapan, enerji sektörü ile ilgili etkinlik takvimini titizlikle takip eden ve sizlerle paylaşan, solar sektörü ile ilgili uzman yazarlarımız tarafından köşe yazılarını ziyaretçilerine sunan, genel olarak solar ile ilgili tüm ilanları ücretsiz yayınlayan, öncelikli çözüm ortakları firmalarımızın sektörel bazda ön planda tutmaya çalışıp, sektöre hizmet vermeyi amaçlayan bir haber portalıdır. www.energyofturkey.com sitemizde sesinizi yurtdışına duyurmak için aynı ruhla yayın yaptığımız İngilizce sitemizdir.

Peki Sizi nasıl Daha görünür kılıp nasıl daha çok sesinizi duyuracağız.

Aşağıdaki hizmetlerimiz Türkçe ve İngilizce olmak üzere www.enerjiportali.com ve www.energyofturkey.com sitelerimiz için verilecektir.

  1. 300 x 250 boyutlarında ana sayfamızda bannerinizi yayınlıyoruz.
  2. Çözüm Ortaklarımız alanında Logo – Firma bilgileri – iletişim bilgileri yayınlıyoruz.
  3. Şirketinize özel basın bültenleri hazırlayıp yayınlıyoruz.
  4. Şirketinize özel “Firmadan Teklif Al” Formu ile şirketinize data oluşturuyoruz.
  5. 30 bin kayıtlı abonemize “şirketinize için oluşturmuş olduğumuz haberleri” e-bültenlerinden paylaşıyoruz.

Bu anlamda, şiketinizin ihtiyacları doğrultusunda reklam çalışması yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde bu doğrultuda hizmet almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurabilir yada bilgi@enerjiportali.com / 0216 7061764 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

[/penci_text_block][vc_btn title=”Reklam Başvuru Formu” color=”warning” align=”center”]

[/vc_column][/vc_row]