Puk Solar Türkiye’de merkezi İzmir’de bulunan bir firmadır. Global olarak özellikle Avrupanın bazı ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Kablo kanalı ve yer döşemesi sistemlerinin üretimi, teslimatı ve montajı konularında 75 yıllık tecrübeye sahip olan PUK grubunun tamamına sahip olduğu iştiraki olarak, çatı ve yerden montajlı sistemler ve otoparklar için sağlam kurulum çözümleri geliştirmektedir.

Uzun proje yönetimi tecrübesine ve fotovoltaik sistemlerin geleceğine yönelik büyük ölçekli projelerde uzmanlaşmış olan PUK Solar GmbH & Co. KG, günümüzde dünya çapında etkin kurumsal grup için teknik yeterlilik merkezi olarak hizmet vermektedir.

Hizmet portföyü, danışma ve planlama ile üretim ve lojistikten, standartlaştırılmış vakfa, sistem modüllerinin kurulumuna ve kurulumuna kadar değişmektedir.

Uluslararası düzeyde PUK Solar GmbH & Co. KG, Almanya ve Türkiye’de ve ayrıca kuzey ve doğu Avrupa’da 400 megawatt’ın üzerinde toplam çıktı üretti ve kurdu. Tüm bileşenler kendi tesisimizde üretilmektedir.

 

Puk Solar Adres : Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:11 İAOSB 35620 İzmir
Puk Solar Telefon: 0232 3768160 
Puk Solar Adres : 0
232 37681 59
Puk Solar Web Adresi : www.puksolar.com